رنگ ساختمانی - تلاش رنگ
8288
rtl,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-8288,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive
 

رنگ ساختمانی

رنگ روغنی

معمولاً به عنوان لایه میانی بر روی آستری اعمال می شود و سطح فلز را در مقابل عوامل خورنده محافظت می نماید. حتی به تنهایی بدون استفاده از آستری چسبندگی خوبی  به سطح فلزی و چوبی و سیمانی و گچی ایجاد می نماید. این رنگها در محافظت مخازن، تانکها، سیلرها، ماشین آلات  و اسکلت های فلزی نقش به سزایی دارند.

بیشتر

رنگ روغنی نیمه براق

رنگ روغنی نیمه براق آلکیدی  معمولاً به عنوان لایه دوم وسوم بر روی آستری اعمال می شود و سطح فلز را در مقابل عوامل خورنده محافظت می نماید. حتی به تنهایی بدون استفاده از آستری چسبندگی خوبی  به سطح فلزی و چوبی و سیمانی و گچی ایجاد می نماید. این رنگها در محافظت مخازن، تانکها، سیلرها، ماشین آلات  و اسکلت های فلزی نقش به سزایی دارند.

بیشتر
qode interactive elision

پلاستیک

این پوشها برپایه کو پلمیر های امولیسونی و پنیل استات فرموله شده اند برای مصارف تزئینی دورن ساختمان بر روی سطوح گچی پیشنهاد می شود.

اکرولیک

این پوشش ها بر پایه رزین های  امولیسونی اکرولیک خالص و استایرن اکرولیک ساخته شده اند و برای سطوح سیمانی ، گچی،آجری و سنگی مناسب می باشد.

از مزایای این رنگها بدون بو ،غیر سمی ،غیر قابل اشتعال بدون را میتوان نام برد.